JoinCombeta Ühendab korteriühistud, elanikud ja ettevõtted.
Kasutajanimi:
Salasõna:
Jäta meelde?
Registreeru | Unustasid salasõna?

Eraisik

Kui sulle on sinu korteriühistu juhatuse poolt saadetud kiri teatega, et nüüd asub sinu korteriühistu koduleht aadressil joincom.ee, siis edasi saad tegutseda järgmiselt:

Registreeru eraisikuna , mis annab automaatse ligipääsu oma korteriühistu kodulehele. Järgi juhiseid ja aktiveeri konto e-mailile saadetud linki vajutades.

Juhul kui sisse logides ei pääse oma korteriühistu kodulehele, siis anna meile sellest teada. Saada kiri aadressile info@joincom.eu ja kirjuta sinna oma korteriühistu juhi kontaktid. Me aitame sind esimesel võimaluse, et saaksid oma korteriühistu kodulehele. Kui aga sinu korteriühistu ei ole veel kodulehte siia teinud, siis anna meile sellest märku!

Mida saan joincom.ee korteriühistu kodulehel teha?

  1. Kommenteerida uudiseid, mis on juhatuse poolt avaldatud
  2. Sõna võtta foorumis
  3. Lugeda protokolle ja kodukorda
  4. Saata arvestite näite
  5. Leiada ARVED nupu alt oma korteri kohta saabunud arved
  6. Kui soovin oma korteris remonti teha, siis saan panna üles hanke töö teostaja leidmiseks
  7. Vajan infot ettevõtete kohta, vaatan ettevõtete kataloogist mida nad teevad ja kus asuvad

 Kui midagi siit loetelust puudub, mida veel võiksid vajada, siis kirjuta meile sellest aadressile info@joincom.eu

Korteriühistu

Kui oled korteriühistu juhatuse liige ja soovid oma korteriühistule kodulehte, siis joincom.ee korteriühistu koduleht võimaldab just seda, mida korteriühistu vajab ning saad selle parima hinna eest. Kodulehe kujundamine on lihtne ja võtab tõenäoliselt aega kuni 1 tund. Alustamiseks tegutse järgmiselt:

Registreeri korteriühistu ja pool tööst ongi juba tehtud. Järgi juhiseid ja aktiveeri konto e-mailile saadetud linki vajutades.

Kuidas edasi?

Lae alla kasutusjuhend, kus on samm-sammult kirjeldatud edasine tegevus. [Lae alla]

Ettevõte / FIE

Registreeri konto ja aktiveeri see e-mailile saabunud lingi kaudu. Pärast seda logi sisse ja täida kontaktandmete väljad. Järgmisena vali ülevalt menüüribalt Koduleht ja alusta selle kujundamist.

Kodulehe kujundamisel on abiks Portfolio, kuhu saad lisada oma toodetest või tehtud töödest pilte. Peale albumi koostamist saad kopeerida piltide aadresse lisades neid kodulehele (Vaata videot)

 

Kuidas lisada pilte või logo oma ettevõtte kodulehele?

 

Tegevusvaldkonnad

Et ettevõttele laekuksid hanked ja tööde pakkumised, mis puudutavad Teie ettevõtet, tuleb lisada profiili alt oma ettevõtte tegevuse valdkonnad. Nii leitakse ka otsingu kaudu Teie ettevõtet kataloogist paremini üles.

Krediit

Kui Teie ettevõttele laekub pakkumine või hange, siis avades hanke saate tutvuda pakkumise sisuga. Kui antud töö Teid huvitab, siis on hanke all nupp "Osta kontaktid" mida vajutades avanevad pakkuja kontaktid. Kontakti ostmine maksab 5 krediiti ja krediidi ostmine käib läbi üleval paremas servas asuva lingi "Krediiti" kaudu. Vajutades lingile avaneb Teie ettevõtte krediidi konto, mille kaudu vastavalt oma valikutele krediiti ostetakse. Peale tehingu edukat sooritamist leiate krediidi kontolt arve, mida raamatupidamise tarvis välja printida saab.

Kasutajate esitatud küsimused:

Kuidas ma saan lisada protokolle jm. dokumente failina kui need on PDF-s? Ja kas saaks dokumente kuidagi eraldi info alla hoida- näiteks "üldkoosolekud", "juhatuse otsused"?

Olemasolevaid dokumente saab hetkel üles laadida nupu Elanikud all klikkides korteri numbrile ja seal vastavalt kas Arved või Dokumendid valikusse. Lähitulevikus on plaan teha eraldi ühistu dokumendisahtel, kuhu on võimalik kõik ühistuga seotud dokumentatsioon laadida. Protokolle ja kodukorda saate otse sisse trükkida või siis kleepida copy/paste-na ja lõpetueks vajutada nuppu salvesta. Kui fail on PDF-na, siis ehk on võimalus sisu kopeerida wordi dokumendi sisusse ja seejärel seda redigeerida ning lisada portaalis redaktorisse ehk kirja kirjutamise aknasse.

Kui mõnes korteris on sees üürnik, kas saan siis kuidagi lisada seda korterit näiteks kaks korda, et "üürnik" ja andmed ning "omanik" ja andmed, sest mõlema info on vajalik?

Üürniku andmed saate kirjutada valiku Elanikud all avanevasse tabelisse ja korteriomaniku andmed klikkides korteri numbri peale. Teine variant on lisada üürnik elanike tabeli all olevasse Lisakasutajad tabelisse.

Soovin muuta E-posti aadressi.

E-posti aadressi saate muuta järgmiselt: Konto seaded -  kirjutate kehtiva salasõna esimesse kasti, muudate e-posti aadressi ära ja vajutate  nuppu Muuda

Kuidas teha raamatupidaja kodulehe kasutajaks, et ta näeks vee- jm näitusid.

Raamatupidaja kutsumine: Nupp Elanikud, allpool kast Lisakasutajad – vasakult rippmenüüst valite kasutaja rolli Raamatupidaja ja sisestate raamatupidaja andmed (nimi ja isikukood, e-kirja aadress). Kasutajaks saab raamatupidaja pärast eraisikuna registreerumist misjärel seotakse raamatupidaja (tema isikukoodi järgi) andmed vastava KÜ kodulehega Seejärel raamatupidaja pääsebki Näitudele  valikule ligi.

Küsimused ja ettepanekud Kasutustingimused | Abi & KKK Kontakt